★ רח' התעשיה 16 , נשר | ☎ טלפון: 0548-13-14-15 | ✉ starexpress.david@gmail.com 
יצירת קשר
מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם !

target marketתולדת הדיוור הישיר היא כמובן חלוקת העלונים בדואר...

חלוקת עלונים בתאי הדואר הוכיחה עצמה וממשיכה להוכיח את עצמה ככלי יעיל ביותר עבור עסקים קטנים ובינוניים הפונים אל הצרכן הביתי.

האנלוגיה לחלוקת עלונים מעט מטעה, שכן באמצעות מערכות דיוור ישיר דיגיטליות ניתן לפלח את קהל היעד המקבל על פי קריטריונים כגון מין, גיל, תחביבים, השכלה וכדומה - כך שלמעשה אנו זוכים להפצה של מידע רלוונטי על בסיס נתונים ברורים מאוד אודות מקבל ההודעה, מה שהופך את הסבירות לקריאת ההודעה ולהתעניינות מצד המקבל - לגבוהה ביותר.

בנוסף לפילוח, המערכת מאפשרת ניתוח של תוצאות הדיוור, כך שלאחר שהוא מופץ ניתן לקבל מידע עדכני על פתיחות הדיוור, הקלקות על קישורים, נמענים פעילים וכדו'.

הפצת עלונים בתיבות דואר / עד לדלת הלקוח - אמצעי אפקטיבי של שיווק ישיר הוא הפצת עלונים בתיבות דואר / עד לדלת הלקוח. חברות הפצה מקצועיות יפיצו עלונים כאלו לקהל יעד מוגדר היטב, כדי להגדיל את סיכויי ההיענות למסר. בין היתר, גם במקרים של חלוקת עלונים בתיבות הדואר, העלונים המופצים ללקוחות יהיו מנייר איכותי ככל האפשר (רצוי- נייר כרומו), בהדפסה צבעונית חדה וברורה, עם השקעה ניכרת בעיצוב גרפי ויצירת תוכן שיווקי ממוקד לקוח.

הפצת פליירים, חלוקת עלונים, מגנטים - בהפצת DOOR TO DOOR - דלת לדלת נעשה שימוש בסוגים שונים של פריטי פרסום, החל בעלון פשוט, קטלוגים וחוברות, דרך מגנטים למקרר ועד דוגמיות של מוצרים שונים או מתנות. המוצר מונח על מפתן הדלת או נתלה על ידית הדלת, באמצעות ידית או שקית מיוחדת. פעילות DOOR TO DOOR מבטיחה את כניסת הפרסום ישירות לבית הצרכן וחשיפתו לכל בני הבית. הפרסום מגיע כשהוא עומד בפני עצמו ומקבל את מלוא תשומת הלב הפצת פליירים בתיבת הדואר או ישירות לדלת הפצה זאת הינה פופולארית וזולה יותר - אך עושה את העבודה.

  • חברת Star-Express מצוידת במחלקים מקצועיים המתודרכים מראש ונשלחים לאזורים מסוימים בכדי לחלק את הפליירים.
  • תוכלו לבחור בשיטת חלוקה לתיבות הדואר או בחלוקה ישירות לדלת של הלקוח הפוטנציאל.
  • הפצת פליירים בדלתות הינה יעילה ביותר מכיוון שכל אחד בחזרתו מעבודה רואה את הפלייר בדלת.
  • חברת Star-Express משלוחים לרוב מחלקות פליירים בשעות הצהריים, שכך אנשים החוזרים מעבודתם בשעות הערב יוכלו לקחת אותם ישירות מהדלת לתוך הבית.

אנו בחברת Star-Express משלוחים שמחים לעמוד לשירותכם במגוון פתרונות משלוחים והפצה. לקוחותינו נהנים מפתרונות הפצת עלונים , מגנטים דיוור ישיר דלת אל דלת דיוור ישיר לתיבות דואר, בפנותכם אלינו אתם מקבלים את שלל הפתרונות לעסק שלכם החל מהפצת עלונים ודברי פרסום למשלוחים בכל הארץ עד דלת הלקוח / היעד.


delivery3