★ רח' התעשיה 16 , נשר | ☎ טלפון: 0548-13-14-15 | ✉ starexpress.david@gmail.com 
יצירת קשר
מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם !

משלוחים לעורכי דין - שילוח מהיר של מסמכים חשובים

לשם מה מיועדות השליחויות המשפטיות? מה חשיבותן של אותן שליחויות? האם הן מסייעות להליך של עבודה? מה ראוי לבחור? יש לא מעט יתרונות בשליחויות משפטיות כאלה ואחרות. חומר מהותי או סודי חשוב ביותר להעביר רק בידי מקצועניים שומרי סוד.

כאן למעשה נכנסת חברת משלוחים Star-Express מקצועית המעבירה חומרים משפטיים לכל גורם באשר הוא. להלן כמה דברים חשובים באשר לבחירת הגופים הראויים להעברת החומר הסודי שיש לכם במשרד.

שליחויות לעורכי דין

שליחויות לעורכי דין, אינן מתאימות לביצוע בשירותי דואר רגילים. אמנם, במקרים מסוימים, המעטפות הנשלחות באמצעות שירותי דואר רגילים מגיעות תוך יומיים ליעדיהן, אבל, מספיק שבמקום אחד, מישהו מתמהמה, לא שם חותמת נכונה, או שהדוור, אינו מגיע באותו היום לכתובת הנמען, והמעטפה הדחופה, נשארת בסניף הדואר.

יש חשיבות רבה למהירות שבהן שליחויות לעורכי דין, צריכות להגיע ליעדן.

לא די, שהחבילה/מעטפה יגיעו לכתובת הנכונה, חובה שהן יגיעו תוך פרק זמן מוגדר וקשיח. היות ומדובר, בתחום המשפטי, שליחויות לעורכי דין, קשורות לדיונים בבתי משפט, שהתאריך שלהם נקבע מראש, כשלפעמים אותן שליחויות לעורכי דין, יכולות להיות קשורות לראיות שצריכות להגיע לדיונים הנערכים בבתי המשפט.

לא כל שליח יכול לבצע שליחויות לעורכי דין!

כששליחים של חברת משלוחים Star-Express, מתבקשים לבצע שליחויות לעורכי דין, הם חייבים להיות בעלים של שתי תכונות, שבלעדיהן, הם לא יוכלו לבצע עבור אותם משרדים, את שירות השליחויות. אמינות ומסירות. שליח של חברת משלוחים, נבדק בחברת המשלוחים שמגייסת אותו, לא רק לפי כישורי הנהיגה וההימצאות שלו בכבישי ישראל, אלא גם, על תכונות נוספות, כמו אמינות ומסירות.

בין כל הטיפים אשר יינתנו תחת קורת גג אחת. מדברים בעיקר על אחריות ועל יושר. כאשר מדובר במסמכים כל כך רגישים יש לתת את הדעת בהתאם. האחריות הינה מעל לכל. שליחות של הארגון לרבות ידיים נכונות שמקבלות את החומרים . יש לא מעט שליחים המועסקים בתחום וכאן יש לבחור היטב את השליחים המתאימים ביותר להשגת המטרה. קיצורי דרך? לא כשמדברים על העברת חומרים מסווגים ורגישים לכל המשתמע מכך. טובי השליחים, האמינים, בעלי שם ומוניטין עם מטרה להגיש את החומר לגורמים רצויים בלבד. בסיכום דבר, ראוי ביותר לדבר על חשיבות הדברים ועל בחירת השירותים בפרט שעוסקים במתן שליחויות של חומרים בעלי אחריות.

שליחויות לעורכי דין, באמצעות חברת משלוחים Star-Express, חוסכות לשולחי החבילות / מעטפות, כאב ראש ודאגה, פן המעטפה לא תגיע ליעדה בזמן.