★ רח' התעשיה 16 , נשר | ☎ טלפון: 0548-13-14-15 | ✉ starexpress.david@gmail.com 
יצירת קשר
מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם !

מידע על שליחויות

שליחות מוצר באמצעות שליח

כאשר בנאדם או עסק צריכים להעביר מידע או מוצרים מאחד לשני מה עושים?
ישנן מספר פתרונות:

שליחויות באמצעות הדואר

בראש ובראשונה קיים שירות הדואר הותיק והטוב. שירות הדואר הינו השירות הראשון שקיים במדינה מאז הקמתה להעברת מכתבים וחבילות בתוך גבולות המדינה ומחוצה לה. כמובן שלדואר יש מספר חסרונות רב ולכן קיימים לו מתחרים כמעט בכל קטגוריה.

הדואר לא יכול להבטיח שליחת משלוח מהיום להיום והשירות המהיר ביותר שלו הוא תוך 24 שעות (מהיום למחר).

שירותי השליחויות של חברת משלוחים Star-Express , מהירים ויעילים באופן ניכר מאשר השירותים שמספק דואר ישראל. המשלוחים מגיעים עם השליח באופן ישיר ליעד המבוקש, ולא נדרשים לעבור לכל אורך קו החלוקה של דואר ישראל. כמו כן, משלוחים נאבדים במערכת כשהם מועברים ביחד עם דברי דואר רבים, מאשר בהעברה ישירה על ידי שליח אחד. יתרונות אלו חשובים במיוחד כשמדובר בדברי דואר רגישים מבחינת תוכן וערך כספי, אותם מבקש הלקוח להעביר במסירה ישירה לנמען בלבד.

שליחויות באמצעות חברות שליחויות

לשליחויות שונות בתוך ישראל קיימות מגוון אופציות המתחרות בדואר. בראש ובראשונה ישנן חברות שליחויות רבות שתפקידן הראשי הוא לקבל מוצר מהשולח ולהעבירו בהקדם האפשרי ללקוח השני המצפה לאותו משלוח. כמובן שלעומת הדואר השירות יקר בהרבה אך לפעמים הזמן שווה את המחיר ולכן רוב העסקים עובדים עם חברות שליחויות שונות על מנת לזרז תהליכים.

חברת שליחויות אמינה ומנוסה עונה על הצרכים הללו. היא מייעלת את תפקודו של העסק שלך, מקלה עליך, וחוסכת עבורך את ההתעסקות עם הפן הלוגיסטי של שליחת המשלוח ללקוחותיך. כמובן שחברות שליחויות עובדות שעות רבות יותר מאשר סניפי הדואר השונים אשר נסגרים בצהרים.

שליחים

שליחים מביאים עד סף הבית חבילות, מכתבים, פיצות, כסף. הזמינות והמהירות הן מאפיינים מובהקים של שליחים – על רכבים ודו-גלגליים. גם דוורים המחלקים דברי דואר אל תיבות דואר פרטיות  הם שליחים, אף שהם אינם מוגדרים ואינם מזוהים בהכרח כאלה.

שליח מבצע עבודות שליחויות שונות, חלקן או רובן של דברים שחשוב שלא ייתקעו בין השולח למקבל , אם בשל חשאיות המידע האצור בהם ואם בשל  חשיבות הגעתם אל ידעם בזמן הקצר.

ניתן להשיג שליחים ללא כל קושי. אבל הכמות אינה מעידה על האיכות – לפעמים היא מעידה על העדרה…. כאשר עובדים עם שליחים יש חשיבות לדיוק, לאמינות, ליכולת לסמוך על שליחים שיהיו שומרי סוד, שלא ידליפו דבר ובעיקר – שיהיו זמינים ונגישים בכל רגע נתון שבו תתבקש שליחותם.

הקושי בעבודת השליחים

שליחים חשופים לשרב ולקור. הם מסתכנים בתנועתם בכבישים הסואנים. מראה נפוץ ושכיח הוא מראה שליחים רכובים על כלי העבודה הדו-גלגלי שלהם, מתפתלים בין המכונית בכביש, מחליפים מסלולים ובדרך כלל גם לא שמים לב אליהם בכבישים .

ההבדלים בין סוכנויות ומשרדי שליחויות מן הסתם אינם מהותיים. כל שליח עובר בדיקות והכשרות רבות לפני כניסתו לתפקיד.

אילו דברים עושים השליחים ?

שליחים מבצעים שליחויות מגוונות: פרחים, חבילות,  אוכל, כסף , בלונים, מכתבים במסירה ידנית ועוד.